Проводжу сеанси холодинаміки

Проводжу сеанси холодинаміки
alt
₴800
$28.31
Любов  Ярова
Имя: Любов Ярова
Опыт работы: 7 лет
Город: Буча
Страна: Украина

Описание услуги:

Оплата сеансів проводиться погодинно.

Проста і ефективна система роботи над собою. Холодинамика перекладається як «холо» -  цілий, і «динаміка» - сила в дії. Холодинаміка - напрям трансперсональної психології, заснований  Верноном Вульфом. 

Скориставшись цим інструментом ви зможете досягти внутрішнього балансу і прийти до гармонії діші і розуму, торкнувшись з своїм  духовним джерелом, позбутися страхів і комплексів, які часто можуть тягнутися з минулих втілень душі, розкрити творчий потенціал. 

Відповідно засновнику навчання,

«...наше сприйняття навколишньої дійсності подібно голограмі. Нам здається, що ми бачимо сам предмет, насправді ж - це своєрідний міраж, картинка, народжена світловими хвилями, відбитими предметом. Точно так само всі наші уявлення про світ, які живуть в нашій свідомості, думки, почуття, емоції - всього лише голографічні образи, інформація про Всесвіту в ламанні нашої свідомості.

Ці образи називаються „холодайнами“. Вони „живуть“ в білкових волокнах нашого мозку, володіють кольором, формою, можуть рухатися і говорити. Вони позитивним чи негативним чином впливають на наші дії, стимулюють або, навпаки, гальмують наш розвиток. Від того, наскільки людина може усвідомлювати і трансформувати холодайны, або по суті стереотипи, залежить його ефективність та успіх у житті»

Другие услуги консультанта: