Галина Рогушева

Галина Рогушева
Оцінка: 0
Досвід роботи: 2 років
Місто проживання: Черкаси
Країна проживання: Україна
Переглядів: 5120

Вітаю, Вас! Володію чотирма традиціями нумерології. Допомагаю людям зрозуміти себе, своїх близьких, коханих дітей. Даю відповіді на дуже багато питань. Для початку важливо дізнатися, що ховається за вашою датою народження! Зрозуміти, хто ви, яке ваше призначення(місія), чим повинні займатися. Які ваші сильні та слабкі сторони, кармічні завдання, що прийшли з минулого життя і що потрібно пропрацювати в цьому втіленні. Роблю повний розбір матриці за датою народження! Дізнаєтесь ваш характер, силу волі, ваш рівень енергетики. Якими знаннями володієте, наскільки розвинута логіка та інтуїція. Яке здоров'я закладено від природи та в яких галузях зі здоров'ям можуть виникнути пробої. Ваша сумісність з партнером(на що слід звернути увагу щоб покращити та гармонізувати ваші відносини)Які здібності у вас закладені і в чому слід розвиватися, яку професію виберуть і т.д
- Я пропоную повний розбір вашої матриці за датою народження( класична нумерологія)
- Розбір вашого Імені, По-батькові та Прізвища, а також самої дати народження на пошук карми чисел та знаків. З коригуванням і обнуленням карми чисел. Тим самим ви приберете перешкоди на своєму шляху. Усвідомлюєте і пропрацюєте якості, що відводять вашу карму в “-”
- Ще один дуже важливий і необхідний розбір “Життєвого шляху” (Американська школа прогнозування). Дізнаєтеся ключові роки вашого життя. З яких періодів вона складається, етапи життєвого шляху. Зрозумієте чим потрібно займатися в кожен з цих проміжків, щоб отримувати допомогу від Всесвіту. Числа допомоги та перешкод на цих етапах. Знатимете як вам максимально правильно проявитися в Період сили.

- Який ваш персональний рік, місяць та день? Чим ви маєте займатися саме цього року.
- Роблю розрахунок на щасливу дату весілля, враховуючи дати народження пари, вдалий день для поїздки, важливої зустрічі, укладання угод.Підбір ресурсного та вдалого псевдоніма.

- Сумісність пари, вибір професії спираючись на коди закладені в даті народження і т.д.
Багато важливої та корисної інформації доступною мовою.

Список послуг:

Повний розбір за датою народження
Оцінка: 0
₴500
$13.75
Переглядів: 2148