Інструкції консультантам

Після того, як ви успішно зареєструвалися та увійшли до свого кабінету, вам необхідно пройти модерацію для нових консультантів, для цього вам необхідно перейти до пункту меню «Редагування профілю(2)» або за посиланням «Перейти до заповнення профілю(3)».

Далі вам необхідно заповнити всі поля на сторінці «Редагування профілю». Особливо приділивши увагу підбору якісного фото(1) для профілю та   текстового поля «Про себе (2)», де вам необхідно розмістити детальну інформацію про себе. Після заповнення всієї необхідної інформації вам потрібно натиснути кнопку «Зберегти (3)». Все готово ваш профіль відправлено на модерацію, після успішного проходження, ви отримаєте листа про зміну статусу вашого профілю на e-mail.

Щоб розмістити свої послуги на сайті Prelif вам потрібно у верхньому меню перейти до розділу «Послуги» 

Далі натисніть кнопку «Додати послугу»

Після цього ви потрапляєте на сторінку створення нової послуги. Вам необхідно максимально детально заповнити всі поля, від того, наскільки детально заповнена інформація про послугу, залежатиме наскільки ефективно сторінка вашої послуги залучатиме нових клієнтів.

Так само звертаємо вашу увагу на те, що розміщення тематичного зображення вашої послуги сильно підвищує його клікабельність у результатах пошуку і збільшить ймовірність замовлення. Рекомендуємо підбирати горизонтально орієнтовані зображення.(Рекомендований розмір 900*450px). 

Якщо ви не знайшли відповідну підкатегорію для своєї послуги, вибирайте "Інше". Якщо ваша підкатегорія дублюватиметься іншими консультантами, в майбутньому вона буде додана до основних.

Після того як клієнт натиснув «забронювати», вибрав бажану дату та час проведення консультації, вам на пошту прийде повідомлення про нове замовлення послуги, а також нове замовлення з'явитися в розділі «Замовлення» у кабінеті консультанта.

На першому етапі вам необхідно підтвердити або запропонувати альтернативну дату та час проведення. Зробити це можна у розділі «Замовлення» перейшовши на сторінку замовлення.

Для підтвердження дати та часу консультації натисніть «Підтвердити» (1), щоб запропонувати альтернативний час проведення консультації, внесіть іншу дату та час у форму нижче і натисніть «Зробити пропозицію»(2).

Для комунікації з nbsp; замовником рекомендуємо використовувати вбудований «месенджер» (3), так само використовуючи його, ви можете узгодити спосіб проведення консультації, наприклад Skype або Viber.

Після того, як дата та час будуть узгоджені, клієнт повинен буде сплатити своє замовлення і кошти будуть зарезервовані на нашому рахунку. 

Після того як клієнт оплатить послугу, статус замовлення буде змінено на «Чекає на проведення консультації» (1). Тепер вам необхідно провести консультацію, зберегти відео або інші матеріали з консультації та після її проведення додати посилання на матеріали з консультації та натиснути «Консультацію проведено» (2).

Тепер клієнт, так само повинен підтвердити проведення консультації, після того як він підтвердить що консультація була проведена, статус замовлення зміниться на «Консультація успішно завершена», кошти будуть зараховані на ваш баланс у системі та будуть доступні для виведення.

>

Для того, щоб отримати виплату коштів, вам спочатку необхідно додати «Платежні дані». Щоб це зробити, ви повинні перейти в розділ «Фінанси» у верхньому правому меню та на сторінці «Фінанси» натиснути «Платежні дані».

Далі вам необхідно вибрати «Спосіб виплати (1)», ввести номер картки або рахунка (2) залежно від способу виплати, так само якщо ви хочете отримувати виплату відразу після закінчення консультації, ви можете вибрати «ТАК» у пункті «Автоматична виплата(3)» та натиснути «Додати (4)»

Тепер платіжні дані додані і ви можете створити заявку на виплату, для цього поверніться на сторінку «Фінанси». Там з'явиться форма для створення заявки на виплату, вам необхідно буде вказати суму(1) та спосіб виплати(2), після чого натиснути «Додати».

Ви успішно додали запит на виплату!