Наталя Бовіна

Наталя Бовіна
Оцінка: 0
Досвід роботи: 14 років
Місто проживання: Дніпро
Країна проживання: Україна
Переглядів: 3481

У нашому житті бувають ситуації, коли нам не вистачає інформації для того, щоб прийняти рішення, зробити вибір у той чи інший бік, зрозуміти себе та свої бажання, поглянути на ситуацію з боку та вирішити, куди рухатися. 

Моя мета — допомогти знайти людині її власний, екологічний та унікальний шлях до себе. Впевнена, що краще за саму людину ніхто не знає, що їй потрібно для того, щоб бути щасливою. Якщо працювати в системі цінностей клієнта, можна знайти відповіді, які «заховані» у його несвідомому, лише тоді, цей ресурс природно вбудовується в життя людини, не ламаючи її.

У моєму арсеналі тільки найсучасніші та дієві методи роботи, які допомагають пізнати себе через Душу, Почуття, Тіло і Розум - це Астропсихологія, Метафоричні карти, Вселенська терапія, розстановки, Matrix Energetics, Reference Point Therapy, ThetaHealing® ..

Якщо ви готові навчатися, я буду рада поділитися з Вами знаннями та досвідом, які допоможуть Вам та вашим близьким жити СВОЇМ життям, більш повноцінним та якісним, та знайти максимально сприятливий вектор розвитку вашого потенціалу. Ви зможете жити більш усвідомлено, досягати поставленої мети і бути гармонійніше.

Наша свідомість має цілком просту і природну здатність, вона створює для нас вдалі збіги обставин і дарує сприятливі можливості, головне дозволити цьому бути.

Якщо ви готові рости і розвиватися, розкривати в собі свої нові грані, то нам неодмінно на шляху!

З повагою, Наталія Бовіна