Наталя Ковтун

Наталя Ковтун
Оцінка: 0
Досвід роботи: 15 років
Місто проживання: Миколаїв
Країна проживання: Украина
Переглядів: 1617

Нумерологія карток Ленорман, Сімболон, Таро, Піфагорійська. Розглядаю питання взаємин у парі, в сім'ї, взаємини між батьками та дітьми, старшим поколінням, питання взаємин у колективі, у колі друзів тощо. з урахуванням нумерології та дати народження клієнта. Особливо важливим є аналіз взаємовідносин з точки кармічних зв'язків – важливе для людини розуміння, чому саме ця певна людина знаходиться поруч, і з яким кармічним завданням, щоб правильно енергетично з ним вибудувати стосунки – не важливо це чоловік (дружина), дідусь, бабуся, син , дочка, онуки та старше покоління в сім'ї, або ж це колега на роботі, керівництво, партнерські відносини, друг у компанії... Такий аналіз кармічних зв'язків допомагає уникнути багатьох помилок на майбутнє.

І паралельно з аналізом кармічних зв'язків у парі, я консультую з нумерологічної сумісності партнерів у взаєминах у парі за датами народження - як вони сумісні в парі та взаєминах по Піфагорійській нумерології, з переходом у сумісність за картами Ленорманд більш детально описую всі якості характеру партнерів, саме які необхідно виявити обом для покращення відносин, а які прибрати з відносин, і т.д... Нумерологія по картах Сімболон - це те внутрішнє відчуття. обох, яке люди іноді старанно намагаються приховувати один від одного, і яке я їм відкриваю образно на енергетичному рівні їх душ і сердець, щоб наприклад чоловік у парі нарешті - то образно з "ведмедя" грізного та ревного, перетворився саме на партнера - чоловіка турботливого , ніжного і ласкавого, яку струну душі його жінці - партнеру у взаєминах необхідно торкнутися, щоб його емоції, почуття, Любов зазвучали новим відтінком, а сама жінка розкрила свої почуття назустріч чоловікові, що має дуже важливу роль у щасті та гармонії у парі!! ! Все, чим я ділюся інформацією з клієнтами за їх датами народження - вся ця інформація буде цілеспрямована для обох "скласти пазл" щастя в сім'ї!  Інформація йде з практики спілкування з людьми – це саме мої практичні напрацювання – через дату народження привести людину до щастя!!!

Проводжу повний нумерологічний аналіз за датою народження та часом народження людини, прораховую код вдалого року, три Долеві місяці, вдалі дати в кожному місяці року, одну позитивну дату та одну негативну дату для людини за її датою народження з рекомендаціями - людина зможе скористатися цими датами все його життя!

Складаю композит будь-яких стосунків на картах Таро по повному ієні та даті народження людини.

Складаю індивідуальний психологічний портрет на основі карт Таро та з урахуванням повного імені та дати народження клієнта

Розглядаю питання бізнесу, питання енергетичного та фізичного здоров'я. Даю розуміння клієнту, що з будь-якої ситуації, яка б вона не була складна, є вихід!!! А все рішення криється в даті народження людини та її часу народження - це як Вселенський паспорт для людини, який йому призначений з моментом приходу в цей світ!!! Коли людина знає і розуміє чому так відбувається і які причини того, що відбувається, тоді чітко йде розуміння як виправити саму ситуацію негативу в позитивне русло - я цим і займаюся за датою народження та нумерології людини.

Пошук загублених предметів, речей тощо. через названі 9-ть цифр клієнтом у будь-якому порядку, швидко подумавши про зникнення.

Консультації проводжу лише платно. З досвіду своєї роботи я дійшла висновку, що безкоштовна консультація - це абсолютно не серйозно сприйнята людиною інформація, втрачений час, енергія і сили майстра, а результат - просто "пуста цікавість"... абсолютно нікому не потрібна...