Dmitri Sidereal

Dmitri Sidereal
Оцінка: 0
Досвід роботи: 2 років
Місто проживання: Lutsk
Країна проживання: Україна
Переглядів:
Перша/пробна консультація Перша/пробна консультація

Я - ведичний астролог та… колишній скептик. Сім років тому астрологія викликала у мене більше сумніву, аніж ентузіазму. Астропрогнози, зведені до журнально-розважальних мінімумів, не будили віри  і недарма. Проте якось за волею долі мені трапився астролог, що раз і назавжди змінив моє ставлення до цієї теми. І так почалася зовсім нова історія. 

Якісна Астрологія допомогла мені зрозуміти себе (пробачте за тривіальність, але це той випадок), свої звички та реакції, схильності та таланти, страхи та точки росту. Дозволила ліпше зрозуміти кохану жінку та мапу наших з нею стосунків. Глибше відчути членів сім'ї, друзів та людей довкола. Як могло статися, що наші портрети майстерно прописано у зорях? Я не знаю. Проте знаю наступне: Астрологія ПРАЦЮЄ. І матиму за честь показати це Вам.

"Ми народились у певний час, у певному місці. Як і врожай винограду, ми несемо в собі якості року та сезону народження. Астрологія не претендує на більше", - писав Карл Юнг, і я з ним згоден, оскільки наразі вбачаю основну місію Астрології в тому, щоб ДОПОМОГТИ НАМ КРАЩЕ ЗРОЗУМІТИ СЕБЕ. Осягнути енергії, що живуть у нас та нас оточують. Вичленити свої справжні бажання та пориви, маніфестуючі нашу цінність та самоцінність. Дістатися керма, за допомогою якого ми зможемо свідомо навігувати свій корабель. Йти морем, знаючи - КУДИ, ЧОМУ, НАВІЩО. І отримувати від цього духовне задоволення. 

Тож АстроПСИХОЛОГІЯ - не просто модне слівце, а потужна ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА СЕСІЯ, можливіть нарешті об'єднати Свідоме та Підсвідоме. Адже доки цього не зроблено, - останнє керує нашим життям, а не ми. Ми ж звемо це долею (так, ще раз “поцупив” у Юнга).

Аналіз Натальної карти - передусім інструмент глибокого самопізнання, що проливає світло на наступні аспекти: 

- детальний психологічний портрет: які ми справді є та як себе презентуємо 
- схильності, таланти та здібності, глибинні бажання та пориви 
- страхи та шляхи їх пропрацювання  
- перспективи та можливі труднощі 
- паттерни взаємодії з людьми вдома/на роботі тощо
- моделі поведінки, які допомагатимуть, та такі, що ставитимуть палиці в колеса
- здоров'я та психосоматика
- життєва місія
- найбільш активні сфери життя у цей момент 

Додатково

- транзити 
- сумісність партнерів (у жодному випадку не “вирок”, а аналіз! - у чому і суть Ведичної Астрології)

 

Я буду радий супроводити Вас у цьому захоплюючому життєствердному досвіді. Завжди з повагою. Дбайливо, бережно та конфіденційно.

(с) Dmitri 

Список послуг:

Розбір Натальної карти
Оцінка: 0
₴1200
$33.01
Переглядів: 137