Dmitri Sidereal

Dmitri Sidereal
Оцінка: 0
Досвід роботи: 2 років
Місто проживання: Lutsk
Країна проживання: Украина
Переглядів:
Перша/пробна консультація Перша/пробна консультація

Я - ведичний астролог та… колишній скептик. Сім років тому астрологія викликала у мене більше сумніву, аніж ентузіазму. Астропрогнози, зведені до журнально-розважальних мінімумів, не будили віри - і недарма. Проте якось за волею долі мені трапився астролог, що раз і назавжди змінив моє ставлення до предмету. І так почалася зовсім нова історія. 

Якісна Астрологія допомогла мені зрозуміти себе (пробачте за тривіальність, але ж той випадок), свої звички та реакції, схильності та таланти, страхи та точки росту. Дозволила ліпше зрозуміти кохану жінку та мапу наших з нею стосунків. Глибше відчути членів сім'ї, друзів та людей довкола. Як могло статися, що наші портрети майстерно прописано у зорях? Я не знаю. Проте знаю наступне: Астрологія ПРАЦЮЄ. І матиму за честь показати це Вам.

"Ми народились у певний час, у певному місці. Як і врожай винограду, ми несемо в собі якості року та сезону народження. Астрологія не претендує на більше", - писав Карл Юнг, і я з ним згоден, оскільки наразі вбачаю основну місію Астрології в тому, щоб ДОПОМОГТИ НАМ КРАЩЕ ЗРОЗУМІТИ СЕБЕ. Осягнути енергії, що живуть у нас та нас оточують. Вичленити свої справжні бажання та пориви, маніфестуючі нашу цінність та самоцінність. Дістатися керма, за допомогою якого ми зможемо свідомо навігувати свій корабель. Йти морем, знаючи - КУДИ, ЧОМУ, НАВІЩО. І отримувати від цього духовне задоволення. 

Тож АстроПСИХОЛОГІЯ - не просто модне слівце, а потужна ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА СЕСІЯ, можливіть нарешті об'єднати Свідоме та Підсвідоме. Адже доки цього не зроблено, - останнє керує нашим життям, а не ми. Ми ж звемо це долею (так, ще раз “поцупив” у Юнга).

Прочитання Натальної карти - передусім інструмент глибокого самопізнання, що проливає світло на наступні аспекти: 

- детальний психологічний портрет: які ми справді є та як себе презентуємо 
- схильності, таланти та здібності, глибинні бажання та пориви 
- страхи та шляхи їх пропрацювання  
- перспективи та можливі труднощі 
- паттерни взаємодії з людьми вдома/на роботі тощо
- моделі поведінки, які допомагатимуть, та такі, що ставитимуть палиці в колеса
- здоров'я та психосоматика
- життєва місія
- найбільш активні сфери життя у цей момент 

 

Додатково

- транзити 
- сумісність партнерів (у жодному випадку не “вирок”, а аналіз! - у чому і суть Ведичної Астрології)

 

Я буду радий супроводити Вас у цьому захоплюючому життєствердному досвіді. Завжди з повагою. Дбайливо, бережно та конфіденційно.

(с) Dmitri 

Список послуг:

Розбір Натальної карти
Оцінка: 0
₴1200
$32.82
Переглядів: 61