Юлія Недова

Юлія Недова
Оцінка: 0
Досвід роботи: 4 років
Місто проживання: Кропивницький
Країна проживання: Україна
Переглядів: 3591

Всі ми народжуємось із закладеними здібностями та талантами. Але не кожному вдається розкрити свої таланти та знайти призначений шлях. Бажаєте зрозуміти ваше призначення, життєві цілі (основні, приховані), таланти та здібності, ваші можливості в тих чи інших сферах діяльності (призначення, здоров'я, гроші, бізнес, любов, відносини з оточуючими, сім'я, діти, творчість, дозвілля, захоплення, друзі, нерухомість). Основні ваші характеристики, каміння спотикання, ключ до успіху. Якими вас бачать оточуючі, що нас штовхає на дії, як поводимося у стресових ситуаціях. Дарунки дати народження. Ваш код багатства, лінія удачі. Дізнатися про свої підводні підсвідомі блоки та отримати пораду, як упоратися з найскладнішими перешкодами у вашому житті.

Ми більше часу приділяємо іншим людям — і менше за себе.

Але тільки через розуміння себе, турботу про себе можна будувати гармонійні стосунки з чоловіком, дітьми, рідними та друзями.

Відчувати себе сильним, отримувати достатню кількість енергії і бути в ресурсному стані, нести світло, радість, добро — а не зневіра, роздратування, закиди та конфлікти.

Ваше сприйняття світу на ментальному, фізичному, емоційному, інтуїтивному плані. Уроки життя, сприятливі та несприятливі періоди життя.

Буду рада вам допомогти в придбанні інформації для більш радісного проходження життєвого шляху.