Допомога клієнтам

Платформа виступає як ваш гарант. Кошти клієнта резервуються на транзитному рахунку банку, поки робота у процесі виконання. Безпека гарантує платіжний сервіс Platon. Тільки після підтвердження клієнтом надання послуги кошти надходять до консультанта. Якщо послугу не було надано  сума повертається замовнику на картку. У разі виникнення спірних ситуацій клієнт може звернутися до служби підтримки сервісу для їх вирішення.

Ні, політика Платформи передбачає обов'язкове підтвердження клієнтом та просить виставляти оцінку отриманої послуги. Це допоможе надалі вам та іншим клієнтам отримувати лише якісні послуги чи навчання.  

Слідуйте цим крокам для того, щоб повідомити про проблему отримання вибраної послуги:

1) Перейдіть до меню "консультації";
2) Виберіть консультацію, про яку ви хочете повідомити, натисніть кнопку "Повідомити про проблему";
3) Напишіть всю необхідну інформацію у полі "Коментарі";
4) Після чого ваша заявка надійде на розгляд адміністрації і ми оперативно надамо вам допомогу.

У випадку, якщо ви розумієте, що не зможете бути на запланованій консультації, будь ласка, спробуйте повідомити про це вашого консультанта якомога раніше і перенести цю консультацію в меню «Мої консультації». Зверніть увагу, що ви можете скасувати консультації безкоштовно протягом будь-якого часу до 24-х годин до початку консультації. В іншому випадку будуть застосовуватись правила Політики скасування консультацій.

Для отримання контактної інформації консультанта, вам необхідно вибрати послугу та внести передоплату за неї через платформу. Після оплати послуги, консультант запропонує вам спосіб проведення консультації (через Skype/Viber/Telegram) і ви зможете вибрати найбільш зручний для вас варіант.

Залишити об'єктивний відгук клієнт може перед підтвердженням отримання послуги.

Платформа проситиме вас проставити оцінку послуги та залишити відгук.

Ми задоволенням розсилатимемо вам цікаві новини з галузі астрології, нумерології та психології. Під час реєстрації вам буде запропоновано передплатити новини.

Якщо ви хочете відписатися, вам достатньо натиснути посилання «відписатися від новин», яке знаходиться в кожному повідомленні внизу. 

Тільки за запитом клієнта (для цього, будь ласка, зверніться до служби підтримки) Prelif може ініціювати повернення коштів за таких обставин:
•    якщо з якоїсь причини послуга не була надана;
•    якщо послуга надана у неповному обсязі або неналежній якості.
Повернення коштів може бути здійснене за послуги, які не були підтверджені клієнтом у меню «Замовлення». Після підтвердження отримання послуги кошти переводяться на внутрішній аккаунт репетитора і відшкодування коштів стає неможливим.