Допомога консультантам

Платформа гарантує оплату гонорару консультанту за надану послугу. Кошти клієнта  резервуються на транзитному рахунку у банку, доки робота у процесі виконання. Безпека гарантує платіжний сервіс Platon. Після підтвердження клієнтом надання послуги кошти надходять до консультанта. У разі виникнення спірних ситуацій консультант завжди може звернутися до служби підтримки сервісу для їх вирішення.

Після надання консультації/послуги консультант підтверджує виконання своїх зобов'язань. Система автоматично надсилає цю інформацію клієнту з проханням оцінити консультацію/послугу. Після того, як оцінку проставлено, консультанту зараховується сума, відповідно до ціни на консультацію/послугу.

Звичайно можете! Позиція послуги залежить від багатьох факторів, таких як кількість підтверджених замовлень через платформу, оцінка користувачами послуги. Їх покращення підвищує ваш рейтинг у пошуку. Prelif не приймає оплату за просування позиції профілю, оскільки наша мета – створити справедливу платформу, яка допоможе консультанту та клієнту знайти один одного. Також консультант може просувати свої послуги, залишаючи посилання на них у соц.мережах. Просування сприятиме максимально заповненому профілю консультанта та детально описаним послугам.

Щоб вивести гроші з внутрішнього рахунку, необхідно перейти до розділу Фінанси вгорі вашого профілю та вибрати "Виведення коштів". Після цього консультанту необхідно створити заявку на виведення доступних коштів. Висновок може здійснюватися на банківський рахунок або картку для громадян України, або на передплачену картку Payoneer (MasterСard), або на обліковий запис PayPal для нерезидентів.

У верхньому лівому куті вибираєте «Реєстрація» - «Консультанта». Далі заповнюєте поля «Ваш Email» «Пароль» натискаєте «Реєстрація через E-mail».