Навіщо потрібна астрологія, і що вона нам дає?

Професійна астрологія – дивовижна наука про всіх нас. Про нас справжніх, особистості, які народилися у певний рік, день, годину, у певному місці на Землі. Унікальна астрологічна карта кожного з нас з'являється на світ разом з нами і містить цілий путівник, за допомогою якого можна прожити життя щасливо й усвідомлено.

Всі ми іноді замислюємося, чому я багато працюю і ніяк не можу досягти своєї мети, а хтось інший майже нічого не робив і одержав усе, чого хотів. 

Практикуючі астрології кажуть, що можна жити складно: рік у рік потрапляти в однакові ситуації, втрачати гроші, бути покинутими партнерами, страждати і битися головою «о стіну» все життя. Або все змінити! Іти по життю не наосліп, а використовувати потрібний час та обставини для успіху, перемог, кохання, кар'єрних досягнень. 

Саме астрологія допомагає простіше, успішніше та швидше знайти своє місце у цьому житті та у світі!

Що саме вона нам пропонує?

Ви зрозумієте головні завдання вашого життя, що важливо та необхідно саме вам.

Ви зрозумієте, де вам працювати, щоб досягти успіху та грошей.

Вам відкриються знання, який партнер зробить вас щасливим.

Ви зможете спокійно проживати несприятливі періоди та активно діяти у сприятливі.

Ви станете набагато більш енергійною, впевненою в собі та щасливою людиною – адже астрологія дає чітке розуміння вашого шляху.

Астрологія – потужний, конструктивний інструмент, що дозволяє маневрувати, стратегічно мислити, а персональна астрологічна карта – ключ до світу. У кожної людини є матриця, де прописані всі дії та перспективи у зв'язку з алгоритмами дій. Безглуздо відмовлятися від розуміння, на якому етапі ти перебуваєш і що відбувається у твоєму житті. Ми використовуємо астрологічні знання, звіряючись, наприклад, що варто починати в повний місяць, а що ні, висаджуємо петунії на балконі за місячним календарем! Так чому ж ці знання соромно застосовувати до більш складної моделі?

На платформі Prelif ви зможете знайти саме свого астролога, який стане вірним супутником по життю, вашим консультантом та вашою мудрою подругою. Почніть із замовлення астрологічної карти та життєвого прогнозу, пройдіть консультацію і все ваше життя заграє новими фарбами та відкриється з нового боку. За допомогою свого консультанта ви завжди зможете правильно вибрати період, дату для важливої події, зрозуміти чому не складаються стосунки з партнером та багато іншого.

Аналізуйте профілі консультантів, читайте відгуки. Пам'ятайте, що астролог повинен бути позитивно налаштованим і дотримуватись етики — забезпечувати повітря клієнту, створюючи розуміння, що той може поступити так чи інакше. Якщо астролог подає інформацію у залякуючій тональності, провокуючи на постійну взаємодію, краще поміняти консультанта.

Звісно, у консультантів трапляються помилки, зумовлені впливом якихось чинників, які вони не змогли врахувати. Але якщо говорити загалом, ефективність астрології виняткова й серйозніша, ніж будь-яке статистичне явище. Хоча системі вигідно, щоб усі ми вірили, що нам ні до чого володіти таким потужним інструментом!

Щиро бажаємо Всім щасливого та наповненого Життя! Всі ми гідні жити так, як хочемо.

 


Категорії
Вам може сподобатися: