Все про магію цифр та нумерології в нашому житті

Серед явищ світового значення, вкритих таємницями, важливе місце посідають таємниці чисел, а саме: їхня поява та щоденний вплив на долі людей. Ми постійно стикаємося з нумерологією на кожному кроці: вона з нами від народження і йде за нами протягом усього життєвого шляху. Будинок, робота, рутинні справи, кохання, взаємовідносини з рідними та близькими — на всі ці фактори мають прямий вплив числа, незважаючи на те, що їм не надають великого значення.

Нумерологія у нашій долі

Нумерологія була частиною потаємних знань освіченої та прогресивної верхівки країн древнього світу: жерців Єгипту, магів Ассирії, брамінів Індії. Жерці стародавнього Мемфіса стверджували: "Наука чисел і мистецтво волі - два магічні ключі, що відчиняють будь-які двері світу". Піфагор на своїх уроках говорив учням: “Від того, наскільки людина знайома з магією чисел і як вона вміє їх використовувати, настільки вона панує над своєю долею”.

У бізнесі часто трапляється так, що людина вирішує відкрити свою справу або створити компанію, але все йде зовсім не так, як хотілося б. З іншого боку бувають випадки, коли задумане перевершує очікування, стаючи успішним та перспективним. Так само і в особистому житті: молоді люди вирішують створити свою сім'ю, але після шлюбу все руйнується.

Насправді проблема полягає не в характері чи нестачі знань, а в правильно підібраному періоді для здійснення доленосних задумів. Нумерологія дає можливість виявити найбільш сприятливі відрізки вашої долі, протягом яких саме час робити справи і досягати успіху.

Як за допомогою чисел зробити життя кращим?

За допомогою чисел можна визначити свій кармічний обов'язок, передбачити долю, шанси на успіх у особистому житті та кар'єрі. З їхньою допомогою люди навіть можуть дізнатися, ким вони були в минулому, до появи на світ. Також числа допомагають визначати, які дати впливають на наші звичайні взаємовідносини. У складні періоди життя ви можете використовувати числа з позитивною енергетикою та характером і незабаром ваше становище зміниться на краще.

Числа допомагають уникати неприємностей, залучають удачу, покращують та виправляють долю. Їх правильне використання допоможе вам досягти успіху в будь-якій сфері діяльності, яка вам цікава. Все, що потрібно - підібрати "свої" доленосні числа. Вони можуть бути на робочому столі в комп'ютері, у телефоні, на одязі або написані на аркуші паперу. Ви можете просто думати про ці числа під час вирішення справ. Думки це потужний інструмент побудови реальності, ефективність якого доведена мільйонами людей по всьому світу.

Нумерологи на платформі Prelif

Звернувшись до нумеролога через сервіс Prelif, ви завжди зможете знайти відповіді на будь-які питання, що вас цікавлять:

● яка інформація ховається під датою вашого народження;

● з якою метою ви народилися на цей світ;

● що чекає на вас цього року чи в житті;

● як вибрати ім'я дитини, щоб вона прожила щасливе життя;

● як вибрати вдалий номер машини чи номер мобільного телефону;

● яка професія допоможе вам розкрити свій потенціал та досягти успіху в кар'єрі;

● в який день найкраще виходити заміж;

● коли краще йти на співбесіду або планувати важливі починання.

Завдяки консультаціям нумерологів сервісу Prelif ви зможете навчитися передбачати долю, трансформувати невдачі в успіх і жити щасливо.


Категорії
Вам може сподобатися: