Сприйняття матері дитиною

Взаємовідносини дитини з батьками - питання, яке хвилює людей протягом усього життя. В астрології Сонце - відносини дитини з батьком, а Місяць - сумісність матері зі своїм чадом. Як правило, перед татом стоїть завдання підтримувати дитину, сприяючи її реалізації та формування у житті, як індивідуума. На той час мама бере на себе фізичний та емоційний розвиток, допомагаючи створити комфортні умови для будови внутрішнього світу. Стабільний емоційний фон - прямий фактор, що впливає на майбутнє дитини.

Науково доведено, що всі комплекси та конфліктні ситуації із внутрішнім «Я» беруть свій початок із дитинства. З самого народження і до семи років малюк живе за своїм нічним світилом. На цьому етапі відбувається формування психологічних навичок. Тому мати сильний зв'язок із матір'ю для нього є важливим аспектом.

Конфлікти неможливо викорінити остаточно

Як правило, не буває ідеальних сімей, де панує 24/7 любов та взаєморозуміння між усіма її членами. Але чому конфлікти та розбіжності, як і раніше, трапляються, а з кожним роком дорослішання малюка «клубок» непорозумінь лише набирає обертів? Насправді, на взаємовідносини між матір'ю та дитиною впливає кілька астрологічних факторів:

● Місяць у знаку Зодіаку та гороскоп, прив'язаний до дати народження;

● будинки гороскопа, в яких знаходяться дитина та мати;

● сумісність мами та дитини при накладенні гороскопу та карти народження;

● управитель п'ятого будинку та планети в ньому;

● всі аспекти, задіяні між усіма існуючими планетами.

Вплив Місяця на всі моменти дорослішання дитини розповісти в одній статті не можливо. Адже на це впливає безліч різних факторів, зокрема материнська турбота та потреби самого малюка. Залежно від цього, як дитина виховувалося і яких умовах розвивалась, формується її бачення жінки у дорослому житті: хлопчики за образом матері шукають майбутню дружину, а дівчата з прикладу рідної людини розуміють всю специфіку жіночого образу в соціумі і кар'єрному росту.

Розуміння дитини по Місяцю у знаку Зодіаку

Для кращого розуміння взаємовідносин між мамою та дитиною, розглянемо їхню залежність від різних знаків Зодіаку:

1. Місяць в Овні — потребує прояву емоцій, є більш активною та ініціативною. Таким дітям не можна обмежувати їхній особистий простір, а навпаки всіляко сприяти і давати можливість відчути помилки на собі.

2. Місяць у Тельці – вимагає стабільності та надійності у кожному питанні. Такі діти розважливіші і дуже гостро переживають навіть незначні зміни. Дитину Тельця потрібно з дитинства балувати і давати можливість виявляти свої звички накопичення. Мати ж у цьому тандемі має зайняти роль розумної, дбайливої хранительки сімейного вогнища.

3. Місяць у Близнюках – такі діти є справжньою інформаційною «губкою», які виявляють інтерес до всього нового та незвіданого. В особі матері вони повинні бачити підтримку, друга та найближчої людини, до якої завжди можна звернутися.

4. Місяць у Раку - це вразливі діти, які всі зміни та несподіванки сприймають надто близько і чуттєво. В особі матері вони завжди шукають любов та підтримку.

5. Місяць у Леві – це лідери, які прагнуть перебувати в центрі уваги та бути визнаними суспільством. Будь-яка похвала та захоплення з боку матері – найкраща нагорода.

6. Місяць у Діві – такі діти виявляють схильність до спокою та порядку. Вони трепетно ставляться до свого оточення та здоров'я, за що часто отримують критику. Як правило, на тлі цього з'являється замкнутість. Від матері діти Діви чекають турботи, порядку та стабільності.

7. Місяць у Терезах – такі діти є ідеалістами, які у своїй матері бачать лише прекрасні риси, а самі прагнуть досягти життя своєї мрії.

8. Місяць у Скорпіоні – такі діти народжуються зі складним характером і потребують регулярної переоцінки власних бажань. Їм потрібна мати, яка їх розуміє, яка не намагається їх переробити.

9. Місяць у Стрільці – для них важлива авторитетність та повага. При цьому вони самі не проти бути прикладом для наслідування. В особі матері діти Стрільці бачать людину, якій можна довіряти.

10. Місяць у Козерозі — як правило, прагнуть лідерства та управління. Такі діти серйозні і не поспішають виявляти свої почуття. З цієї причини завжди шукають у матері людину, якій можна відкритися.

11. Місяць у Водолії — це оригінальні та волелюбні люди, які з радістю беруть участь у будь-яких активностях. Їм потрібна така ж мати, яка дасть поле для розвитку і не поставить рамки.

12. Місяць у Рибах — потребують самовираження та розуміння. У них добре розвинена інтуїція та творчі звички, але сприйнятливість – вразлива сторона. Їм потрібна мати, яка не ставитиме жорсткі рамки, при цьому дасть зрозуміти, що вони існують.

Вищезгадана інформація дозволяє дитині та матері легше знаходити спільну мову навіть у найважчих конфліктних ситуаціях. Насправді астрологія таїть у собі набагато більше цінних даних. Якщо навчитися їх правильно сприймати та трансформувати у потік безцінних знань, досягти гармонії у відносинах з коханими людьми буде значно легше.

Підсумки

Завдяки астрології ви зможете краще дізнатися потреби своїх дітей, знайшовши відповіді на поширені питання: «Чому одна дитина потребує одного, а інша прагне зовсім іншого?», «Як знайти точки дотику?» і багато інших. Також ця наука здатна вплинути на інші аспекти вашого життя, включаючи самореалізацію, побудову кар'єри і навіть фінансове збагачення.


Категорії
Вам може сподобатися: